Hakkımızda

Teknik Kroşeta Hakkında Teknik Kroşeta 2020 yılında İstanbul’un Güngören ilçesinde kurulmuştur. Şu an hala Güngören’de hizmet vermeye devam etmektedir.

Teknik Kroşeta Hakkında
 Uzman ve teknik kadromuz ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Süs dikişi ile ilgili son gelişmeleri dikkatle takip etmekte ve uygulamaktayız. Tercih edilmemizdeki en önemli etken ise ürünlerimizi müşteriye en güzel şekilde ve kısa sürede teslim etmemizdir. Firmamızın en önemli prensipleri ürünlerimizin kaliteli ve zamanında yetişmesidir.
Firmamız Teknik Kroşeta tekstil sektörüne yeni adım atmasıyla adını duyurmaya başlamıştır. Yeniliklerle sektöre renk katmaktayız.
Firmamızın belirli amaçları ve kalite standartları ise şunlardır:

  • İlk amacımız her zaman müşteriler tarafından güvenilen ve aranan bir firma olmaktır.
  • Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak
  • Teknolojik gelişmeleri takip etmek ve buna uygun olarak çalışmalar yapmak
  • Ülke ekonomisine katkı sağlamak ve güvenilir bir firma olmak en büyük amaçlarımızdandır.
  • Alınan tüm projeleri zamanında ve en iyi şekilde teslim etmek
  • Çıkan sorunlara, en kısa ve ekonomik şekilde çözüm üretmek
  • Çalışanlarımızın da yetkinliklerini üst düzeye çıkararak, ekip çalışmasına önem vererek üretimde kar sağlamak
  • Müşterilere güven vermek
  • Tekstil sektöründe ülkemizin adını duyurmak amaçlarımızdandır.
Teknik Kroşeta olarak; güneşli gipe dikiş, Zeytinburnu kroşeta, merter zincir montaj, güneşli kroşeta, güneşli zincir montaj, güneşli kabartma nervür, güneşli istiridye dikişi, Zeytinburnu zincir montaj, Zeytinburnu kabartma nervür, Zeytinburnu istiridye dikişi ve merter kroşeta gibi taleplere de cevap vermektedir. Çeşitli makinelerle birçok süs dikişi seçeneğine sahip bir firmayız.
Sektöre girişimizle siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek için buradayız. Son teknoloji makinelerimizle siparişleri zamanında ve sıfır hata ile teslim etmekteyiz.
En iyi fiyatta ve mükemmel kalitede müşterilerimize ürünlerimizi teslim etmekteyiz. Kısa zamanda teslim etsek de kaliteden ödün vermemekteyiz.
İthalat ve ihracat yapan firmalar için en önemlisi zamandır. Amacımız bu firmalara kısa sürede sipariş teslimi yapmaktır.
Kalitemiz için de son teknoloji cihazlar kullanmaktayız.
Usta kadromuz ile süs dikişi konusunda çığır açmaktayız.
Siz müşterilerimize Teknik Kroşeta olarak yeniliklerle geliyoruz. Sektörde adımızı duyurmaya başladığımız bu kısa zamanda bizi tercih ettiğiniz için tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.